Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ОПЛАТа НАВЧАННЯ

Вартість навчання для студентів набору:

  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020

Бакалаврат

Денна форма навчання (4 роки)

65 000 грн/рік

Денна форма навчання (4 роки)

65 000 грн/рік

Заочна форма навчання (4 роки)

59 000 грн/рік

Денна форма навчання (4 роки)

65 000 грн/рік

Денна форма навчання (4 роки)

78 000 грн/рік

Заочна форма навчання (4 роки)

72 000 грн/рік

*Опція 3-річного бакалаврату доступна випускникам системи профільної підготовки Комп’ютерної академії «ШАГ» та\або програми доуніверситетської підготовки ПЗВО «ІТ СТЕП Університет», які успішно виконали навчальну програму і здобули відповідні дипломи.

Магістратура

Знижки

0.1

на частину оплати навчання в університеті терміном не більше 1 року

Доступно випускникам системи профільної підготовки Комп’ютерної академії «ШАГ» та\або програми доуніверситетської підготовки ПЗВО «ІТ СТЕП Університет», які успішно виконали навчальну програму і здобули відповідні дипломи.

0.5

за перший семестр навчання

При умові, що конкурсний бал абітурієнта - 195 і вище. Знижка зберігається впродовж усього терміну навчання за умови, що рейтинг студента за результатами кожної сесії буде не нижче 90 балів.

Залишились питання?

Не можете знайти відповідь на своє запитання? Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами, щоб допомогти