Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Спеціальність 126 “ІСТ”

10-12 січня 2022 року в університеті працюватиме експертна група Національного агентства агентства забезпечення якості вищої освіти.
ПРОГРАМА роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи ОПП «Інформаційні системи та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології»
у Приватному закладі вищої освіти «Харківський технологічний університет “ШАГ”» з використанням технічних засобів відеозв’язку

 

ВИТЯГ
з Програми роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи ОПП «Інформаційні системи та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» у Приватному закладі вищої освіти «Харківський технологічний університет “ШАГ”»

10-12 січня 2022 року:

10 січня 2022 р.
16:00 – 16:40 – Зустріч із зовнішніми стейкхолдерами
11 січня 2022 р.
11:20 – 12:00 – Відкрита зустріч з експертною групою

Посилання на зустріч в Zoom:

Meeting ID: 842 9856 5158

Passcode: 71kpia

Освітня програма

Детальніше  
Ваші зауваження і пропозиції щодо освітньої програми просимо надсилати в письмовій формі на електронну адресу: rector.khtu@itstep.org
 

Структурна схема освітнього процесу

Детальніше  
 

Комп’ютерна графіка та дизайн в ІТ

Творчий ІТ-напрям, який надасть можливість реалізувати власні ідеї та створити власні унікальні проекти вже під час отримання вищої освіти. Навчання за напрямом “Комп’ютерна графіка та дизайн в ІТ” буде проходити під керівництвом досвідчених менторів, які знають потреби ІТ-ринку та лояльно ставляться до сміливих ідей та експериментів студентів. Навчання буде включати створення унікальних проектів для діючих ІТ-компаній, отримання практичного досвіду на міжнародних стажуваннях та конференціях, а також майстер-класи від провідних експертів обраного напряму та працівників ІТ-компаній. Вища освіта нового сучасного формату в Харківському технологічному університеті “ШАГ” – це опанування професії мрії, реалізація власного потенціалу та професійних амбіцій!
Детальніше  
 

Розробка програмного забезпечення

Професіонал з розробки програмного забезпечення – затребувана професія сучасності та майбутнього, особливо на сучасному ІТ-ринку. Вища освіта за найбільш прогресивним напрямом дозволить змінити оточуючий світ та покращити життя кожного. В Харківському технологічному університеті “ШАГ” майбутні фахівці та професіонали навчаються за програмами відомих світових брендових вишів, створюють унікальні продукти під керівництвом досвідчених т’юторів, тестують та розробляють системи менеджменту на практиці, а також опановують нові технології на стажуваннях за кордоном. Вища освіта в Харківському технологічному університеті “ШАГ” гарантує затребувану професію у майбутньому.
Детальніше  
 

Мережі та кібербезпека

Новий ІТ-напрям, який готує професіоналів для захисту інформаційної спільноти майбутнього! Навчання за напрямом “Мережі та кібербезпека” включає вирішення стратегічних завдань під керівництвом досвідчених практиків, проведення аналізу зовнішніх загроз світових корпорацій, а також участь у боротьбі з кіберзлочинами на міжнародних стажуваннях та у відомих брендових хакерських конференціях та митапах. Харківський технологічний університет “ШАГ” – це вища освіта світового рівня, випереджаючий характер навчання, інтеграція навчальної та наукової діяльності та активне залучення студентів до наукової діяльності, наскрізна та безперервна підготовка: практична, комп’ютерна, з іноземних мов за професійним спрямуванням!
Детальніше  
 

Силабуси

Детальніше  
 

Навчальні плани

Детальніше  
 
Рецензія_відгук ІТ Кластер
Рецензія_відгук КНУ
Протокол засідання робочої групи з розробки та перегляду ОПП у 2020 р.
Протокол засідання робочої групи з розробки та перегляду ОПП у 2021 р.
Відомості про самооцінювання освітньої програми 2021

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти