Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Занурення студентів університету у сферу GAMEDEV

Галузь геймдевелопменту (розробки відеоігор) - це одна з найшвидше зростаючих галузей розважальної індустрії і її майбутність напряму залежить від того, які питання вирішує сьогодні.

Днями в ХТУ “IT STEP” відбулася зустріч-дискусія "Питання та відповіді про GAMEDEV".  Спікерами заходу стали Запісочний Олександр - Senior 3d Artist, який має досвід роботи в GAMEDEV 9 років; Шевченко Олег - Lead Technical Artist з досвідом близько 12-ти років та Габаліс Юрій - Unity Developer (досвід роботи більше 6 років). Великий досвід розробників відкрив багато цікавих інсайтів щодо процесу створення відеоігор, менеджменту та інновацій.

    Модератор зустрічі - к.е.н., доцент кафедри Менеджменту в ІТ - Щербань Олена, підготувала для гостей питання, які найбільше цікавили студентів нашого університету, зокрема поговорили про створення дорожньої карти при розробці гри, процедуру прийняття на роботу, побудову Pipeline під розробку гри, використання психологічних засобів впливу на поведінку гравця для її заохочення до сплати мікро транзакцій у грі та багато інших. Протягом зустрічі студенти почули вичерпні відповіді на свої питання та активно долучилися до обговорення стратегії розвитку фахівця в сфері GAMEDEV. 

2 години захоплюючої та інтригуючої дискусії пролетіли надто швидко, тож хлопці обіцяли повернутися вже з презентацією розробки, над якою вони працюють саме зараз… Багато студентів нашого ІТ-університету поєднуюють навчання  та роботу за фахом, тож маємо унікальну можливість обмінюватися досвідом, обговорювати сучасні тренди та  будувати власну карєрну стратегію.

ВЕБІНАР
ТОПОВІ IT-СПЕЦІАЛЬНОСТІ ВІД ХТУ "IT STEP". ВІД НАВЧАННЯ ДО КАР'ЄРНОГО УСПІХУ 22 лютого о 19:00