Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

Як це – бути студентом ХТУ «IT STEP» за спеціальністю «Менеджмент в IT».

Анна Мотрич - студентка ХТУ “IT STEP”, яка навчається за спеціальностю “Менеджмент в ІТ”,  хоче поділитися з майбутніми студентами враженням від її навчання в університеті. 

“В нашому університеті раціонально розподілені час й інформація. Жодної хвилини не витрачаємо марно. Я вивчаю за семестр усього 5 предметів, тому сесія містить 2 чи 3 екзамени, не більше. Це через те, що в IT STEP немає й не було предметів, що вимагають багато затрат часу, а користі в професії не принесуть, вже з першого семестру ми вивчаємо професійні дисципліни: Менеджмент в ІТ, Венчурний бізнес та Підприємництво, Право в ІТ, Основи digital–маркетингу.

Щодо викладачів, усі, хоч раз у школі чули: "В університеті ви будете нікому не потрібні, це вам не школа, де вчителі хвилюються за вас." Так ось, це точно не про “IT STEP”. У нас є чати з викладачами й ректором, де вам завжди допоможуть й дадуть відповідь на всі ваші питання.”

Завдяки ефективному навчанню в університеті, Анна бере участь у різних конкурсах та проєктах:

  • У 2020-2021 році Анна була частиною спільноти Junior Club від Kharkiv IT Cluster. Відвідувала лекції і тренінги від ІТ-компаній.
  • У квітні-червні 2021 року,  брала участь у проєкті Boot Camp від Kharkiv IT Cluster на позиції Маркетолог. З командою вони створили навчальну платформу з тестами на тему «Екологія».
  • У липні 2021 року,  захистила власну роботу на тему "Система знижок, промокодів й акцій як інструмент завоювання прихильності на просторах інтернету" і зайняла 2 місце в Scholarship в Україні.
  • Зараз Анна проходить інтернатуру в Demium Ukraine.  Це компанія-інвестор в таланти. Її ціллю є підтримка найкращих професіоналів у реалізації їх успішних проєктів.
  • Також, Анна готує презентувати власний бізнес-план, який написала на дисципліни «Бізнес-планування» в конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед студентів ВУЗів.
     

“Я впевнена, що зробила правильний вибір, вступивши у ХТУ “IT STEP”. Тут я відчуваю свій розвиток, власний прогрес, знаходжу натхнення й підтримку.”

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти