Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Відкрите засідання студентської ради - 27 грудня 2023 року

27 грудня 2023 року відбулось заключне, в поточному році, відкрите засідання студентської ради, до якого мали можливість долучитися всі бажаючі студенти нашого Університету.

Дедалі активніше та жвавіше відбувається процес долучення студентів до вдосконалення якості освіти, і сьогоднішнє засідання – яскравий тому приклад. Адже студенти зацікавлено обговорювали питання особливостей здобуття та визнання результатів неформальної освіти, після тривалого обговорення врешті погодили "Положення про рейтинг студентів" та обговорили поточні питання.

Ректор університету, Олена Дудник, надала коментарі студентам про реакцію адміністрації на попередні зауваження та результати впроваджених змін, що було достатньо позитивно оцінено присутніми студентами та закликала і надалі мати активну позицію, приймати участь в анкетуваннях та сміливо надавати свої пропозиції/рекомендації/зауваження для подальшого розвитку Університету.

Передсвяткова атмосфера сприяла конструктивному діалогу, а підтримка адміністрацією студентських ініціатив дає абсолютну впевненість в подальшій плідній співпраці між студентами та керівництвом Університету задля досягнення найвищіх цілей всіх причетних до освітнього процесу.

 

ВЕБІНАР
ТОПОВІ IT-СПЕЦІАЛЬНОСТІ ВІД ХТУ "IT STEP". ВІД НАВЧАННЯ ДО КАР'ЄРНОГО УСПІХУ 22 лютого о 19:00