Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

ХТУ “ІТ STEP” посів 3 місце в рейтингу ЗВО (ВНЗ)

“Вступ. ОСВІТА.UA” опублікував новий Щорічний рейтинг ЗВО (ВНЗ) України.

 

ХТУ «IT STEP» святкує нещодавнє досягнення – “Вступ. ОСВІТА.UA” опублікував новий Щорічний рейтинг ЗВО (ВНЗ) України. За цим рейтингом Харківський технологічний університет “IT STEP” посів 3 місце серед ЗВО (ВНЗ) за балами НMT за контракт серед усіх університетів у Харкові та 1 місце серед приватних. Це визначне досягнення для навчального закладу, оскільки воно демонструє наше прагнення до досконалості в освіті та відданість забезпеченню якісного досвіду навчання.

 

Рейтинг  ЗВО (ВНЗ) – це щорічний рейтинг вищих навчальних закладів України, який оцінює університети за кількома критеріями, серед яких: якість освіти, наукові результати та рівень залученості студентів. Бали НMT є ключовим показником, що використовується в рейтингу, який оцінює ефективність університетів у різних сферах, включаючи якість навчання, дослідження та розробки, інтернаціоналізацію та мобільність студентів.

 

ХТУ «IT STEP» завжди є приоритетним університетом у сфері технологій та IT-освіти в Харкові. Це один із провідних приватних університетів в Харкові, який приділяє значну увагу забезпеченню практичного навчання своїх студентів. 


Нещодавнє досягнення Харківського університету «IT STEP»  у рейтингу ЗВО (ВНЗ) є свідченням прагнення університету до досконалості в освіті та зосередженості на наданні студентам досвіду навчання світового рівня. Університет має команду висококваліфікованих та досвідчених викладачів-практиків, які є експертами у своїх галузях. Ми невпинно працюємо над тим, щоб наші студенти отримували найкращу освіту у сфері інформаційних технологій.

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти