Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Обговорення ОПП «Менеджмент в ІТ»

12.01.2024 відбулось засідання робочої групи з обговорення та затвердження проєкту ОПП «Менеджмент в ІТ» на 2024 рік

12.01.2024 відбулось засідання робочої групи з обговорення та затвердження проєкту ОПП «Менеджмент в ІТ» на 2024 рік вступу у складі: гарант ОП - ДУДНИК Олена, завідувач кафедри Менеджменту – КОЛПАЧЕНКО Надія, доценти кафедри Менеджменту – ЩЕРБАНЬ Олена та МАЙБОРОДА Марія, представник академічної спільноти – к.е.н, завідувач аспірантури ДБТУ МІНЕНКО Софія, представник студентства – студентка 4-го курсу спеціальності Менеджмент – МОТРИЧ Ганна.  


Впродовж активної дискусії учасники обговорення висловили думки щодо змін в переліку освітніх компонентів, а також необхідності перегляду змісту деяких дисциплін, зокрема розгяладалися такі освітні компонети, як "Економіка", "Бізнес-комунікації", "Теорія ймовірності". 
Важливе значення в прийнятті остаточних рішень мала думка представниці студентства, адже саме заради досягнення студентами найкращих результатів навчання і відбувається регулярний моніторинг освітніх програм.  

Загалом було досягнуто спільної згоди та затверджено запропоновані зміни. Обговорення проєкту ОПП "Менеджмент в ІТ" триває до 15 лютого 2024 року, тому запрошуємо причетних долучатися та надавати більше пропозицій.   
З проєктом ОПП «Менеджмент в ІТ» можна ознайомитись за посиланням https://fsx1.itstep.org/api/v1/files/3lbrkIkkFB1rVgkrphHFoOk8m3WkK3ph?inline=true?inline=true , а пропозиції надсилати на адресу гаранта dudnik_e@itstep.academy .

ВЕБІНАР
ТОПОВІ IT-СПЕЦІАЛЬНОСТІ ВІД ХТУ "IT STEP". ВІД НАВЧАННЯ ДО КАР'ЄРНОГО УСПІХУ 22 лютого о 19:00