Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Нові партнерські відносини – нові можливості для випускників, студентів та абітурієнтів

 

Відбулася робоча зустріч з підписанням меморандуму про співпрацю ректорки університету Олени Дудник та директора Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков .
Проговорили розширення можливостей працевлаштування випускників університету та спільні напрямки взаємодії. 
Одним із вагомих напрямків в період підготовки до вступної кампанії є навчання за ваучери (30 280 грн) за спеціальностями 126 «Інформаційні системи та технології», 073 «Менеджмент».

Ваучер може отримати:

  •  особа віком 45+, 
  •  учасник (ця) бойових дій, 
  •  особа з інвалідністю, 
  •  внутрішньо переміщені особи,
  •  звільнений(на) з військової служби, 
  •  особи, що отримализахворювання в період воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях під час служби, трудової та іншої діяльності, проживання на відповідній території.

Шановні абітурієнти, не втрачайте можливість здобути сучасну та затребувану освіту з використанням державної підтримки!
Щиро дякуємо пану Олександру та команді Харкіської обласної служби зайнятості за ґрунтовий підхід в популяризації можливостей державної підтримки вразливих категорій та сприяння розвитку кадрового потенціалу України.
 

ВЕБІНАР
ТОПОВІ IT-СПЕЦІАЛЬНОСТІ ВІД ХТУ "IT STEP". ВІД НАВЧАННЯ ДО КАР'ЄРНОГО УСПІХУ 22 лютого о 19:00