Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Чим вигідно відрізняється складання іспитів студентами під час сесії у ХТУ «ШАГ» ?

Харківський Технологічний Університет «ШАГ» — це інноваційній ЗВО, тому і сесії в нас також інноваційні.

Наші студенти мають не більше 5-ти звітностей під час сесії: 2 іспити + 3 заліки або 3 іспити + 2 заліки. Ця інновація дозволяє більш ретельно вивчати матеріал, і без стресу складати сесію.

Класична схема іспиту, коли студент наосліп обирає паперовий білет, сідає за парту та готується – вже устаріла. В своїй системі складання іспитів ми застосовуємо сучасні технології та інструменти. Білети містять QR-коди із номером завдань. Студент, сканує обраний білет і отримує посилання. Завдання виводиться на комп’ютер студента, завірене електронним цифровим підписом екзаменатора та завідувача кафедрою. Виконані завдання студенти надсилають екзаменатору на перевірку у електронному вигляді.

  

Ноу-хау ХТУ «ШАГ» — електронні відомості, розроблені із застосуванням хмарних технологій. Їх інноваційність полягає у мінімальному обсязі вводу даних. Викладачам вишів точно сподобається! Екзаменатор вводить оцінку тільки по одній системі. Перерахунки у інші системи оцінювання, розрахунки показників якості та ін. виставляються автоматично. Жодних паперців, чорнил, помилок, а потім переоформлення документів. Це значно спрощує комунікацію між адміністрацією, викладачами та студентами, пришвидшує перебіг сесії в цілому.

Слідкуйте за новинами, приходьте у гості. Ми завжди готові поспілкуватися та розповісти про наші нововведення.

 

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти