Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Скринька довіри

ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА ДОВІРИ
Усі, кому небайдужа доля Університету, - студент, абітурієнт, співробітник, відвідувач - можуть повідомити інформацію важливу для забезпечення повноцінного функціонування та покращення діяльності ХТУ "ШАГ". Усі повідомлення (у тому числі анонімні) які надійдуть на електронну скриньку, будуть уважно вивчатися й опрацьовуватися. Адміністрація університету гарантує повну конфіденційність.

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:
– поля ім’я, електронна адреса, телефон, файл є НЕ обов’язковими для заповнення;
– електронна адреса та телефон потрібні для зворотнього зв`язку, якщо знадобиться додаткова інформація чи Ви бажаєте отримати відповідь;
– можна завантажити одне зображення у форматі .jpg .jpeg .png розміром до 1Мб.

Повідомлення може бути подано:

  • без зазначення авторства (анонімно)

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення продовжується до тридцяти днів від дня його отримання.

  • із зазначенням авторства

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів з дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповіді. Контакти: +38 (050) 444-08-82 +38 (067) 549-75-74 +38 (057) 752-05-01
Загальні питання: managers_kh@itstep.org