Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

«Тайм-менеджмент: методи планування» вебінар від Kharkiv IT Cluster спеціально для студентів ХТУ «ІТ STEP».

Kharkiv IT Cluster 7 березня 2023 року організували для студентів ХТУ  “IT STEP” вебінар з тайм-менеджменту. Лекцію «Тайм-менеджмент: методи планування» прочитала Юлія Тичинська, Project manager компанії ErgoServ.

 

Вчора ХТУ «ІТ STEP» разом з  Kharkiv IT Cluster організували спільний вебінар з тайм-менеджменту для студентів ІТ-університету. Тема вебінару «Тайм-менеджмент: методи планування», лекцію прочитала Юлія Тичинська - менеджер проєктів в компанії ErgoServ.

 

Під час вебінару Юлія поділилася зі студентами Харківського університету “ІТ STEP” важливими техніками тайм-менеджменту, які можуть допомогти учасникам ефективно та впевнено управляти часом в діяльності ІТ-компаній. Першим прийомом, який вона згадала, був «План. Відкинь зайве. Плануй знову», який підкреслює важливість планування наперед, усунення непотрібних завдань і перегляду планів за потреби.

 

Вона також звернула увагу присутніх на доцільність використання матриці Ейзенхауера для визначення пріоритетів при виконанні завдань ІТ-спеціалістами з врахуванням важливості та терміновості кожної окремої задачі. Навела приклади з власного досвіду.. Далі спікер розповіла про «слонячі» та «жаб’ячі» завдання, тобто завдання або великі та важливі, або дуже малі та неприємні відповідно.

 

Також розглядався метод «Помодоро» — техніка тайм-менеджменту, яка передбачає розбивку роботи на 25-хвилинні інтервали з подальшими короткими перервами. Насамкінець Тичинська розповіла студентам приватного університету у Харкові “ІТ STEP” про інструмент Trello, який є популярним інструментом управління проєктами, яким користуються багато ІТ-компаній по всьому світу. Доречі trello активно використовується нашими викладачами в освітньому процесі, що дозволило студентам  вільно спілкуватися з представницею ІТ сфери однією мовою.

 

Вебінар став чудовою нагодою для студентів ХТУ «ІТ STEP» дізнатися більше про техніки та інструменти управління часом від досвідченого менеджера проєктів. Вони змогли отримати цінну інформацію про те, як ефективно керувати своїм часом, що є важливою навичкою для кожного, хто прагне опанувати ІТ-спеціальність у Харкові. 

 

Цікавим моментом, на який Тичинська звернула увагу під час вебінару, стало те, що студенти Харківського ЗВО «ІТ STEP», краще розуміють робочі процеси за методологією Kanban, ніж більш досвідчені фахівці. Це підкреслює актуальність та високий рівень освіти, що здобувачі отримують в стінах нашого університету. 

 

На завершення спільний вебінар, організований Kharkiv IT Cluster та ХТУ «ІТ STEP», став цінною нагодою для розвитку знань та вмінь студентів, зацікавлених у кар'єрі в IT. Ознайомившись із різними техніками та інструментами управління часом, вони будуть краще підготовлені для ефективного управління своїм часом і будуть більш продуктивними у своїй майбутній кар’єрі.

Дякуємо Юлії Тичинській за проведену цікаву лекцію та Kharkiv IT Cluster за сприяння в професійному розвитку студентів ІТ-університету в Харкові  «ІТ STEP»

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти