Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

«Поточний стан ІТ-індустрії та можливості для початківців із Sigma Software»

8 березня Sigma Software University організував вебінар для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP».

8 березня  Sigma Software University провели вебінар для студентів ХТУ «ІТ STEP». Вебінар під назвою «Поточний стан ІТ-індустрії та можливості для початківців із Sigma Software» мав на меті проінформувати студентів нашого ЗВО у Харкові про поточний стан ІТ-галузі та можливості, доступні для новачків у галузі.

 

Спікером заходу виступила тренінг-менеджер Sigma Software University Анастасія Функендорф. Під час сесії вона представила студентам ІТ-університету в Харкові Sigma Software University, міжнародну ІТ-консалтингову компанію, яка входить до трійки найкращих роботодавців України. Вона також обговорила поточний стан ІТ-індустрії в Україні під час війни та різноманітні можливості для початківців та професійного розвитку в Sigma Software.

 

Студенти ЗВО ХТУ «ІТ STEP» , які відвідали вебінар, отримали цінну інформацію про поточний стан ІТ-галузі та її можливості для новачків. Вони дізналися про Sigma Software University, його роботу та місце в галузі. Анастасія Функендорф також підкреслила траєкторію розвитку компанії та потенційні можливості, які вона може запропонувати.

 

Крім того, вона обговорила важливість постійного професійного розвитку, який є життєво важливим аспектом роботи в ІТ-індустрії. Анастасія розповіла студентам ІТ-університету про різноманітні можливості професійного розвитку в Sigma Software University та про те, як компанія підтримує розвиток своїх співробітників.

 

За результатами зустрічі домовилися провести тестування студентів приватного університету ХТУ «ІТ STEP» за напрямком .NET, яка є однією з мов програмування, з якою працює Sigma Software. Студентів, які пройшли тестування, за його результатами буде запрошено на стажування в компанії. Ця можливість надає їм практичний досвід у цій галузі та можливість застосувати свої знання в реальних умовах.


На завершення вебінар, організований Sigma Software University, став чудовою можливістю для студентів Харківського університету «ІТ STEP» отримати уявлення про поточний стан ІТ-індустрії та можливості для новачків. Вони дізналися про різноманітні можливості розвитку, доступні в Sigma Software University та його діяльність у галузі. Можливість пройти тестування та подати заявку на стажування в компанії надає студентам чудову можливість отримати практичний досвід і покращити свої знання в цій галузі.

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти