Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

Марієтта Блудова: Випускниця IT STEP Academy, Студентка ХТУ "IT STEP"

І знову хочемо познайомити з цікавими історіями наших студентів.
Блудова Марієтта поступила до нас на спеціальність «Комп'ютерна графіка та дизайн в IT». 

 

Дівчина  закінчила в цьому році Харківську загальноосвітню онлайн-школу. Найвищі оцінки здобула з математики та інформатики. Також має високі бали з інших предметів, таких як мистецтво та англійська мова. Марієтта переконана, що ці навчальні дисципліни допомогли їй змінити себе на краще та підготували до навчання по нашій навчальній програмі. 

 

Марієтта - дівчина цілеспрямована, вона впевнено йшла до своєї мрії, відвідувала курси "Академічний малюнок та живопис". Закінчила навчання за програмою "Мала Комп'ютерна Академія", що допомогло їй визначитися з майбутньою професією. Отримала Професійну комп’ютерну освіту в IT STEP Academy. Саме тому, Марієтта буде вчитись на 1 семестр менше і закінчить навчання в ХТУ “IT STEP”за скороченою програмою.

 

Протягом війни Марієтта працює над створенням артів в підтримку ЗСУ. Також малює картини на продаж для підтримки української армії. 

 

Дівчина переконана, що зможе опанувати цю професію і досягнути значних успіхів у майбутньому. А ми впевнені, що вона стане справжнім професіоналом своєї справи. Бажаємо натхнення та успіхів у навчанні. 

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти