Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

«Я - Маша, мені 19 і я - Junior Frontend Developer в Амстердамі.»

Під час війни, кожен з нас зіткнувся з багатьма складнощами і проблемами. Але головне, що ми можемо робити - це не здаватися та йти вперед! Саме тому, ми хочемо поділитися з Вами історією нашої студентки Рябікової Марії. 

 

Марія студентка 3 курсу ХТУ “IT STEP”, яка підчас війни вимушено переїхала до Нідерландів. 

 

«Я - Маша, мені 19 і я - junior Frontend developer в Амстердамі. В Нідерланди я переїхала на початку війни, до цього я жила в Харкові.  Зараз я перейшла на 3й курс в ХТУ «IT STEP». Загалом, коли я обирала університет для вступу, я не вагалася, так як знала, що хочу поступити саме сюди. Тут достатньо цікава та нова освітня програма, яка  включає в себе використання нових та популярних технологій.» 

 

Коли Марія опинилася в Амстердамі, то зрозуміла, що їй потрібно чимось займатись. В той час в університеті вона почала вивчати web-розробку і дуже захопилася нею. Тому майже цілими днями Марія сиділа та розбиралася в нових для неї технологіях. Через пару тижнів вона написала пост в LinkedIn та вже за кілька годин їй почали писати роботодавці з пропозиціями на посаду trainee. Було 8 пропозицій та 5 співбесід. Дівчина обрала компанію Mobiquity, яка являється частиною Hexaware. Доречі, її одразу взяли на позицію junior, а не trainee.

 

Зі свого досвіду Марія дещо винесла та хоче дати декілька невеликих порад нашим читачам: 

  • По-перше, підвищуйте навички англійської мови. Саме високий рівень знань допоміг мені відчувати себе «вільною» людиною. 
  • По-друге, університет - круто, але не забувайте про саморозвиток. Чим більше інформації ви вчите, тим краще для вас буде у майбутньому. 
  • По-третє, обирайте те, що вам подобається. Якщо ви відчуваєте, що ви робите щось, але воно вам не подобається, то завжди є можливість переключитися на щось інше. Університет в цьому дуже допомагає, бо програма дуже різноманітна. 
     

Як казав Ілон Маск: "People should pursue what they're passionate about. That will make them happier".» 

Ми радіємо кожному успіху наших студентів і бажаємо подальшого розвитку в улюбленій справі! 

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти