Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «ШАГ»
Харківський технологічний університет «ШАГ»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «ШАГ»

Новини

Харківський технічний університет “ШАГ” приєднався до всесвітньої спільноти HUAWEI ICT Academy

Єдиний в Україні!

 

Сьогодні, 5 червня, Харківський технічний університет “ШАГ” приєднався до всесвітньої спільноти HUAWEI ICT Academy, що охоплює 72 країни світу і майже 1000 університетів і коледжів. Ми єдиний приватний заклад вищої освіти в Україні, який здобув цей статус.

 

В цій системі співпрацюють найбільш визнані університети світу. Серед членів спільноти, наприклад:   Шанхайський університет Цзяо Тонг та Університет Фудана, Московський державний технічний університет ім. Баумана, Малайський університет та Університет Нового Південного Уельсу. Також сюди входять Політехнічна Ніцца Софія та інші інженерні коледжі, а також Шеньчженьський професійно-технічний коледж, Технічний коледж Великобританії Північно-Східного Сюррі та інші провідні вищі професійні коледжі. Загалом залучено 927 коледжів та університетів.

 

HUAWEI – це провідний виробник сучасних рішень у сфері комунікацій, мережевого обладнання, штучного інтелекту, великих даних та зв’язку 5G, лідер галузі на рівні з компанією CISCO.  Завдяки статусу HUAWEI ICT Academy студенти та викладачі Харківського технологічного університету «ШАГ» отримають доступ до найкращих методик, навчальних матеріалів, лабораторної бази цього виробника, та університетів мережі. Також наші студенти проходитимуть сертифікаційні іспити HUAWEI ICT Academy. Сертифікація від вендора – це перевага випускників ХТУ «ШАГ» на ринку праці не лише в Україні.

 

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти