Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «ШАГ»
Харківський технологічний університет «ШАГ»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «ШАГ»

Новини

IT-технології в IT-університеті

Харківський технологічний університет «ШАГ» впроваджує нові IT-технології для осучаснення процесу навчання студентів.

ХТУ «ШАГ» – це приватний заклад вищої освіти України, що надає дипломи державного зразка. Університет було створено в 2018-му році на базі 20-ти років досвіду мережі ШАГ у сфері освіти. ШАГ зарекомендував себе як заклад освіти, який орієнтований на набуття студентами вмінь та навичок, що складають основу IT-професій та є незамінними в сучасній індустрії інформаційних технологій. Для навчання студентів цей заклад використовує рекомендації провідних компаній, що створюють програмне забезпечення для всього світу. Даний принцип став однією з базових цінностей 82-х філій мережі ШАГ, створених у 20-ти країнах світу.

 

Одна із українських розробок – сервіс з перевірки текстових робіт на плагіат Unicheck – допомагає закладам освіти зробити навчання більш простим та сучасним. Цим програмним продуктом користується понад 170 закладів освіти в Україні та понад 1,7 мільйона студентів по всьому світу. Легкий та зрозумілий інтерфейс програми допомагає студентам перевіряти свої роботи та виявляти текстові збіги ще на етапі створення наукової роботи.

 

Кожен заклад освіти, аби йти в ногу з часом, змушений все частіше користуватися IT-сервісами для полегшення роботи викладачів і студентів. Тому у січні 2020 року ХТУ «ШАГ» та Unicheck вирішили стати корисними один одному та уклали відповідну угоду. Тепер університет «ШАГ» буде перевіряти роботи своїх студентів на наявність плагіату сервісом Unicheck. Це дає можливість викладачам не витрачати зайвий час на рутинну роботу, яку за них робитиме досконале програмне забезпечення. Unicheck дає можливість будь-якому студенту та викладачу завантажити свою наукову роботу у хмарний сервіс та за лічені секунди отримати PDF-звіт із відсотками запозичень.

 

Така співпраця корисна не тільки закладу освіти, а й студентам, оскільки вони власноруч можуть перевірити свою роботу на наявність плагіату перед заліком чи іспитом. Проблема плагіату достатньо поширена серед студентів. Недооцінка власних можливостей змушує їх вдаватися до свідомого чи несвідомого плагіату, а той призводить до серйозних проблем при здачі роботи. Проте за допомогою технологій можна уникнути плагіату та вчасно звернутися до викладача для виправлення проблемних моментів.

 

Відсьогодні Харківський технологічний університет «ШАГ» зробив крок вперед у якісній інноваційній освіті, ставши користувачем сервісу Unicheck. Ми впевнені, що завдяки таким інноваційним крокам студентам буде набагато легше якісно підготуватись до будь-якого тесту або заліку та бути впевненими у своїх результатах.

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти