Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

Менеджмент ІТ

У ХТУ “IT STEP” ми розуміємо важливість ефективного менеджменту ІТ у сучасному діловому світі. Менеджмент в ІТ – це процес планування, організації, напряму та контролю використання технологій і ресурсів для досягнення цілей організації, включає в себе багато ІТ-професій.

 

Менеджмент ІТ є найважливішою функцією в організації, оскільки він забезпечує відповідність технологій та ІТ-систем організації її спільним бізнес-цілям та їх ефективне та дієве використання. Він включає широкий спектр завдань та обов'язків, таких як: розробка і впровадження ІТ-стратегії та політик, управління ІТ-ресурсами, забезпечення безпеки та надійності ІТ-систем, нагляд за розробкою та обслуговуванням ІТ-систем та додатків, управління ІТ-проектами, управління відносинами з постачальниками й іншими зовнішніми партнерами та керувати ІТ-бюджетами і витратами.Він включає такі професії як: 

бізнес-аналітик, проджект-менеджер, продакт-менеджер та інші. 

 

Оскільки роль технологій продовжує грати вирішальну роль успіху організацій, менеджмент в ІТ стає дедалі важливішою функцією та ІТ-університети знають, що ефективний менеджмент може допомогти організаціям підвищити свою конкурентоспроможність, скоротити витрати та підвищити ефективну результативність своєї діяльності. 

 

В нашому ВНЗ в Харкові, ми пропонуємо програму бакалаврату в галузі Менеджменту в ІТ, покликану дати студентам знання та навички, необхідні для досягнення успіху в цій галузі. Наші програми охоплюють такі теми, як: ІТ-стратегія, управління проєктами, Менеджмент ІТ, управління ІТ-послугами, управління ІТ-операціями, управління ІТ-безпекою, управління ІТ-закупівлями та постачальниками, управління ІТ-фінансами, управління ефективністю ІТ.

 

Наші програми також надають студентам можливість отримати практичний досвід за допомогою стажувань, тематичних досліджень та інших практичних занять, які можуть допомогти їм розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в галузі Менеджменту ІТ.


Тому запрошуємо вас детально ознайомитись зі спеціальністю Менджмент в ІТ в найкращому ІТ-університеті Харкова.

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти