Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

Стажування студентів ХТУ “IT STEP” в університеті TTK University of Applied Sciences.

17 квітня 2023 року розпочалося міжнародне стажування наших студентів в університеті TTK University of Applied Sciences (Таллін, Естонія) в рамках програми Еразмус +.

 

Після тримісячної консультативної підготовки, 17 квітня 2023 року розпочалося міжнародне стажування наших студентів в університеті TTK University of Applied Sciences (Таллін, Естонія) в рамках програми Еразмус +. Студенти 1-4 курсів, у супроводженні професора кафедри менеджменту ХТУ «ШАГ», доктора економічних наук Крістіни Бабенко, вже долучилися до навчального процесу та вивчатимуть програму «Основи моделювання та інженерної графіки».

 

Це момент великого досягнення для наших студентів, які мають можливість отримати міжнародний досвід та розширити свої знання у високошвидкісному університеті TTK University of Applied Sciences, розташованому в столиці Естонії, місті Талліні. Програма стажування є частиною великої ініціативи Європейського Союзу Еразмус +, яка сприяє міжнародній мобільності студентів та викладачів, академічній співпраці між вищими навчальними закладами різних країн та розвитку професійних навичок та міжкультурної взаємодії.

 

Протягом стажування, студенти будуть вивчати програму «Основи моделювання та інженерної графіки», що дозволить їм отримати нові знання та вміння в цій галузі. Вони будуть мати можливість взаємодіяти з викладачами та студентами з різних країн, ділитися своїм досвідом та вивчати різні підходи до моделювання та інженерної графіки. Крім того, студенти отримають можливість розширити свої культурні знання, вдосконалити свої мовні навички та взаємодіяти з міжнародним співтовариством студентів, що сприятиме їх особистому та професійному розвитку.

Підписатись на новини