Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Екскурсія до ІТ-компанії Sigma Software

Студенти ХТУ «IT STEP» відвідали IT-компанію Sigma Software.

Студенти ХТУ «IT STEP» відвідали IT-компанію Sigma Software.

 

Рівно рік назад, 23 лютого, студенти Харківського університету «IT STEP» мали можливість відвідати IT-компанію Sigma Software на захоплюючій екскурсії. Цей візит дав нашим студентам можливість поглянути на компанію зсередини та краще зрозуміти культуру роботи та можливості, доступні в ІТ-індустрії.

 

Екскурсія дала чудову можливість нашим студентам поспілкуватися та налагодити зв’язки з професіоналами в ІТ-індустрії. Студенти нашого ІТ-університету мали змогу дізнатися про дозвілля компанії, програми розвитку співробітників, стажування та можливості дуальної освіти. Візит також дозволив нашим студентам дізнатися про поточні проекти Sigma Software та географічне охоплення компанії.

 

Ми пишаємося тим, що наш приватний університет у Харкові встановлює міцні партнерські стосунки з ІТ-компаніями, такими як Sigma Software, EPAM, NIX та багато інших. Ці партнерства дають нашим студентам доступ до цінних ресурсів і надають можливість отримати практичний досвід і знання. Саме завдяки таким візитам наші студенти можуть краще зрозуміти ІТ-індустрію та навички, необхідні для досягнення успіху в цій сфері.


В ХТУ «IT STEP» ми віримо в надання нашим студентам найкращої ІТ-освіти та практичного досвіду. Ми прагнемо налагодити партнерські відносини з провідними ІТ-компаніями, щоб надати нашим студентам якісну освіту, яка готує їх до реального світу. Візит до Sigma Software став чудовою нагодою для наших студентів, і ми дуже сподіваємось, що скоро продовжуватимемо проводити такі заходи в майбутньому.

ВЕБІНАР
ТОПОВІ IT-СПЕЦІАЛЬНОСТІ ВІД ХТУ "IT STEP". ВІД НАВЧАННЯ ДО КАР'ЄРНОГО УСПІХУ 22 лютого о 19:00