Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11 +38 (050) 444-08-82
Харківський технологічний університет «IT STEP»
Харківський технологічний університет «IT STEP»

Україна, 61010, м. Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

+38 (050) 444-08-82

Харківський технологічний університет «IT STEP»

Новини

Зустріч ХТУ “IT STEP” зі студентами Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства

Нещодавно між навчальними закладами ХТУ «IT STEP» та Київським фаховим коледжом туризму та готельного господарства відбулась онлайн-зустріч для студентів коледжу, які навчаються за спеціальністю Комп’ютерна інженерія, Інженерія програмного забезпечення та Підприємство та торгівля.


У рамках проведення тижня спеціальності КІ та ІПЗ в Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства відбулася онлайн-презентація Харківського технологічного університету «IT STEP».

 

18 квітня 2023 року ректор університету, доктор технічних наук, професор Зайцев Віталій Єгорійович зустрівся зі студентами коледжу, які навчаються за спеціальностями КІ та ІПЗ. Він розповів про переваги навчання на бакалавраті у Харківському технологічному університеті та можливості, які надає наш навчальний заклад.

 

Після презентації ректора зі студентами спілкувалась завідувач кафедри «Менеджмент в ІТ», кандидат економічних наук, доцент Дудник Олена Василівна. Вона детально розповіла про дві спеціальності, які пропонує ХТУ «IT STEP»: "Інформаційні технології" та "Менеджмент в сфері ІТ". Олена Василівна висвітлила особливості кожної з цих спеціальностей, їхній навчальний план та можливості працевлаштування після закінчення навчання.

 

Отже, онлайн-зустріч Харківського технологічного університету «IT STEP» з Київським фаховим коледжом туризму та готельного господарства, дозволила студентам цього коледжу отримати більш детальну інформацію про можливості навчання в ХТУ та перспективи подальшої роботи в IT.

Враховуючи актуальність теми, проведення подібних заходів між навчальними закладами  є надзвичайно важливою, оскільки дозволяє студентам та викладачам ділитися досвідом та знаннями. Такі зустрічі допомагають у створенні сприятливої інформаційної атмосфери та зміцненні партнерських стосунків між навчальними закладами з різних міст України.

Підписатись на новини