Мрієте про кар’єру в IT, але не бачите в собі талантів розробника або дизайнера? Подивіться на цю сферу з іншого боку! IT-індустрія входить в трійку галузей, які формують економіку нашої держави. Зараз вона гостро потребує становлення бізнес-процесів і фахівців, що рівнозначно розбираються в специфіці створення інформаційних технологій і менеджменті. Організація бізнес-процесу – це темна сторона сили IT. Хочете зрозуміти чи є Вам місце на цій стороні? Реєструйтеся на інтерактивний семінар провідного викладача кафедри «Менеджмент» Омельченко Оксани – «IT-менеджмент: темна сторона сили».

На семінарі ви дізнаєтеся про:

  1. ТОП-5 найбільш затребуваних IT-професій зі списку Forbes.
  2. Які бувають IT-менеджери і навіщо вони потрібні компаніям?
  3. Що таке Scrum, як його використовувати в повсякденному житті і в бізнесі.

Усі присутні зможуть перевірити свою кмітливість і розуміння IT-сфери. Ми вам обіцяємо: цікаве і корисне проведення часу, можливість побачити своїми очима процес навчання в Харківському технологічному університеті «ШАГ». Ми допоможемо відкрити в собі «темну сторону сили IT», від вас потрібні тільки реєстрація та особиста присутність.

Не чекайте доки хтось стає IT-шником і реалізовує Ваші мрії! Чекаємо 8-го жовтня о 16:30 за адресою вул. Маломясницкая 9/11, 3-й поверх, конференц-зал. Кількість місць обмежена, не забувайте про реєстрацію: