ВСЕ ПЕРЕГРАТИ

Не засмучуйтесь, якщо не встигли подати документи на денну форму навчання або не маєте змоги навчатися стаціонарно. Харківський технологічний університет “ШАГ” проводить набір за 2-ма спеціальностями: 126-й “Інформаційні системи і технології” і 073-й “Менеджмент”. Абітурієнти можуть вибрати один з 4-х напрямків:

Ми чекаємо випускників шкіл, бакалаврів та молодших спеціалістів отримати другу вищу освіту, або запрошуємо студентів інших ЗВО зробити перевод на спеціальність своєї мрії. Студенти заочної форми, так само як денної, користуватимуться усіма фічами, які відрізняють ХТУ “ШАГ” від будь-якого вишу:

  • Тут немає загальноосвітніх дисциплін (філософії, БЖД і т.д.).
  • За сесію студенти здають не більше 5 іспитів/заліків, а не як у нас прийнято 10-15
  • Навчання побудовано на проектному підході (немає нудних лекцій і семінарів).
  • Роботою студентів над проектами керують ментори з компаній EPAM, Acvelone, Cypher, FossDoc і ін.
  • Поглиблене вивчення англійської: студенти виходять на сертифікацію (вибирають самі: IELTS, GRE, TOEFL та ін.), Проф. дисципліни викладають закордонні професори англійською мовою.
  • Розвиток soft skills під керівництвом психологів і HR-менторів.

Освітні інновації Академії ШАГ дуже вплинули і на заочну форму навчання. Вона кардинально відрізняється від того, що пропонують інші ВНЗ.

Абітурієнти зможуть вибрати схему навчання:

  • класичну схему: студенти приїжджатимуть до університету 3-и рази на рік – на установчу сесію і на екзаменаційні. Така форма навчання підійде для студентів, що проживають/працюють далеко від Харкова.
  • інноваційну: студенти так само матимуть 3 сесії, але будуть відвідувати університет раз в тиждень або 2 по вихідним.

Таким чином у студентів, що обирають 2-й варіант, буде більше можливості отримати менторську підтримку, відпрацювати навички командної роботи, навчитися застосовувати проектний підхід та розвивати soft skills на рівні слухачів денної форми.

Для студентів, які вибирають більш прогресивний варіант, але їм важко приїжджати до Харкова щотижня, буде передбачений гібридний варіант оффлайн і онлайн навчання, з усіма фичами які мають студенти ХТУ ШАГ.

В консультативному центрі при приймальної комісії “ШАГ” можна отримати допомогу при оформленні документів на вступ або перехід, дізнатися детальніше про умови вступу, знижки та пільги.

Ваше майбутнє в ваших руках, не марнуйте часу, реєструйтеся на безкоштовні консультації:

Записатись на консультацію


БакалавратДоуніверситетська підготовка