Харківський технологічний  університет «ШАГ» офіційно було відкрито 22-го лютого 2018-го року. За цей короткий час нам справді є чим пишатися. Ми отримали 2 державні ліцензії: будемо навчати студентів за 126-ю спеціальністю «Інформаційні системи та технології» вже 2-й рік, а за 073-ю «Менеджмент» робимо перший набір.

Спеціалізація «Менеджмент у сфері ІТ» (073-я спеціальність) – наша гордість, адже програма не має аналогів в Україні. На посади управлінців в ІТ-компаніях зазвичай попадають досвідчені програмісти. Їм доводиться самостійно розбиратися в економічних, фінансових та бізнес-питаннях, компанії витрачають додаткові гроші на профільні бізнес-тренінги. Наші випускники стануть першим в Україні ІТ-менеджментом з якісною вищою освітою і розумінням реальних процесів саме в ІТ-індустрії.

Ректор, професор, доктор економічних наук, кандидат технічних наук Кавун Сергій Віталійович  за підсумками рейтингу МОНУ увійшов в 10% провідних вчених України (https://bit.ly/2JAJp67).

На рахунку нашого ректора понад 360 публікацій. З них 40 монографій та 25 навчальних посібників. Особливо цікавими є більше ніж 40 наукових статей у закордонних виданнях. Ректор є членом 4-х міжнародних організацій з питань інформаційної та економічної безпеки (ACM, IFIP та ін.) та розробником стандарту МОНУ із 126-ї спеціальності. Нещодавно Сергій Віталійович став незалежним експертом Євросоюзу у програмі HORIZON 2020. Це найбільша рамкова програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій з загальним бюджетом близько 80 млрд. євро.

За підсумками наукової діяльності весною Харківський технологічний університет “ШАГ” увійшов в ТОП-150 з-понад 430 вишів України за версією «Бібліометрика української науки». (https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=QJe5tNAAAAAJ) Крім того університет отримав свій ідентифікатор і увійшов до “Рейтингу університетів за показниками Scopus 2019” за результатами наукових досліджень і публікацій. https://osvita.ua/vnz/rating/64398/.

Ми не дарма часто говоримо саме про якість освіти в ХТУ «ШАГ», адже наші викладачі весь час працюють над своєю кваліфікацією, публікують статті у закордонних виданнях і отримують експертні звання. Наприклад, викладач кафедри «Менеджмент», доцент, кандидат економічних наук Петренко Ганна цього року стала експертом МОН України з питань якості вищої освіти.

Завдяки унікальним програмам без зайвих предметів та сесій без стресу ХТУ “ШАГ” займає 1-ше місце в Харкові серед усіх ЗВО за кількістю заяв на контракт по 126-й спеціальності “Інформаційні системи та технології”.

Харків – студентська столиця України з 1805-го року, в нашому місті зареєстровано 90 ЗВО. За рік роботи Харківський технологічний університет «ШАГ» увійшов до консолідованого рейтингу ЗВО України, і зайняв 30-те місце серед всіх ЗВО Харкова https://osvita.ua/vnz/rating/45567/.

Ми лише на старті: далі буде більше – приєднуйтесь!