IT-}{ackathon 2^2^2

Перший IT-}{ackathon, інформація за посиланням – тут

Другий IT-}{ackathon 2.0, інформація за посиланням – тут

На базі ХТУ “ШАГ” продовжуються, засновані Кавуном Сергієм, нині ректором ХТУ “ШАГ” та головним організатором, традиції проведення спеціалізованого IT-}{ackathon-на, організаторами якого виступає керівництво університету та профільних кафедр.

Цей івент являє собою спеціалізовані змагання у ІТ-галузі та покриває основні напрямки навчання із спеціальностей 12 галузі знань “Інформаційні технології”, особливо із спеціальностей 122, 125, 126 “Інформаційні системи і технології”  (яка відкрита для навчання у ХТУ “ШАГ”). Змагання проводяться серед студентів ВУЗів Харкова протягом 16-годинної (з цього року) боротьби із вирішення завдань обраної тематики. Також метою IT-}{ackathon-ну є популярізація ІТ-сфери та навчання із відповідних спеціальностей, особливо у тих університетах, де вивчають тільки необхідні дисципліни, де увага приділяється вимогам сучасного ІТ-ринку та необхідним професіям.

У першому змаганні брали участь 4 університети, але у другому – вже було 17 команд з 9 університетів Харкова. Це підтверджує актуальність та повагу до цього змагання у ІТ-спільноті та з боку студентів міста.

Протягом всього часу змагань проводиться он-лайн трансляція у Інтернет у прямому ефірі, що взагалі є першою практикою у нашому та інших університетах м. Харкова. Основними особливостями IT-}{ackathon-ну є: по-перше, його призовий фонд, сформований спонсорами та керівництвом ХТУ “ШАГ”; по-друге, обсяг призового фонду дозволяє отримати призи абсолютно всім учасникам змагання; по-третє, на відмінну від загальноприйнятих форм проведення }{ackathon-нів, наш відрізняється його широко-профільністю, за рахунок чого охоплюється майже весь цикл навчання із спеціальностей 12 галузі знань “Інформаційні технології”.

Окремі посилання

Реєстраційна форма команди – https://goo.gl/wKGsFJ

Завантажити слайди одним файлом – тут

 

 

Партнери и спонсоры IT-}{ackathon 2^2^2