ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

(INFECO)

Коротка історична довідка. Міжнародна науково-практична конференція (МНПК) “ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА (INFECO)” проводиться починаючи із 2008 року. Вона є місцем зустрічі відомих фахівців, науковців та спеціалістів з України, Росії, Білорусії, Молдови, Словенії, Німеччині, Франції, Бельгії, Казахстану, Азербайджану, Болгарії, Мексики та інших світових держав. Впродовж роботи конференції розглядаються питання економічної та інформаційної безпеки, захисту інформації та використанню ІС та ІТ у бізнесі.

Цільова мета проведення конференції – створення “вільного полю” для взаємного спілкування, обговорення сучасних проблем, оголошення своєї думки. Кожен рік кількість учасників конференції складає понад 250 осіб, що свідчить про збільшення попиту до проблем, які обговорюються під час проведення конференції, та поваги до її статусу, а також до організаторів й членів оргкомітету.

З 2012 року до числа інформаційних спонсорів приєдналася Асоціація професіоналів в області інформаційної безпеки, створена в червні 2006 року під егідою консорціуму (ISC)2 і має офіційний статус ALIG (Affiliated Local Interest Group).

Робота конференції проходитиме за наступними напрямами:

1. Економічна безпека.

2. Інформаційна безпека.

3. Фінансова та банківська безпека.

4. Обліково-аналітичне забезпечення безпеки підприємств.

Учасники, які безпосередньо братимуть участь у конференції будуть нагороджені іменними сертифікатами учасника Міжнародної науково-практичної конференції “Інформаційна та економічна безпека (INFECO)”. Повний фотозвіт та інші матеріали конференції  можна буде подивитися на сторінці конференції.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна та економічна безпека (INFECO)», яку проводить Харківський технологічний університет “ШАГ”. Мета конференції – обговорення наукових та практичних проблем з інформаційної та економічної безпеки різних країн.


МАТЕРІАЛИ

ІІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА (INFECO-2016)” !

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

(доступна для завантаження)

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ (ДЛЯ ДРУКУ, PDF)

(доступний для завантаження)


Інформаційний лист конференції та правила надання матеріалів


ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ – ТУТ


Information letter of the conference INFECO and rules of providing piblications

Статистична інформація конференції

 

 

      

 

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференція (МНПК) “ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА (INFECO)” – 2014

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференція (МНПК) “ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА (INFECO)” – 2015