Харківський Технологічний Університет «ШАГ» – це новий сучасний навчальний заклад вищої освіти, що гарантує якісну освіту нового формату. Наші студенти – новатори, які вже з першого курсу працюють над своїми проектами. Головна мета навчання – зробити студентів висококваліфікованими спеціалістами, що зможуть працювати в ІТ-сфері, засновувати власні компанії та вивести українську ІТ-галузь на новий рівень. Крім того, випускники університету мають бути креативними та відкритими, тому вивчення професійних дисциплін гармонійно поєднується з розвитком soft skills.

Що чекає студентів Харківського Технологічного Університету «ШАГ»?

Актуальні знання та навички

Ми навчаємо студентів за гнучкими освітніми програмами, що створюються та змінюються відповідно до потреб сучасної ІТ-галузі. До розробки програм завжди залучені представники ІТ-сфери, які знають, чого потребує ринок технологій зараз та у майбутньому.

Максимум практики та мінімум теорії

Неможливо стати ІТ-фахівцем, не опанувавши теоретичні знання, проте найкраще засвоєння теорії – це щоденна практика, виконання завдань, створення проектів, робота з реальними кейсами та фахівцями з ІТ. Крім навчання, студенти є активними членами студентських клубів, де практикують отримані знання за своїми вподобаннями, беруть участь у хакатонах, всеукраїнських конкурсах та міжнародних конференціях.

Викладачі–практики, ментори та HR

До викладання залучені провідні фахівці з ІТ-сфери, які мають великий професійний досвід у компаніях. Заняття з менторами відбуваються у ІТ-компаніях, де студенти повністю поринають у робочу атмосферу. Крім того, студенти мають HR – людину, що завжди готова допомогти та підтримати у професійному або особистісному розвитку.

Робота над проектами

З першого курсу студенти отримують реальний досвід роботи над проектом. Розподіл обов’язків, формулювання завдань, звітність, презентація своєї роботи замовнику – це безцінна можливість отримати необхідні для роботи навички вже під час навчання в університеті.

Майстер-класи та тренінги від практиків

Досвідом зі студентами діляться успішні особистості: ІТ-спеціалісти, бізнесмени, засновники стартапів, психологи, бізнес-тренери, професори, HR та інші. Такі зустрічі підвищують мотивацію та зацікавлення студентів, а також сприяють всебічному розвитку.

Сертифікати від лідерів ІТ-галузі

Під час навчання студенти можуть отримати  міжнародні сертифікати компаній Oracle, Cisco, Microsoft, Autodesk, що визнаються в усьому світі та вказують на високий рівень кваліфікації.

Можливість навчатись на 3-річному бакалавраті

Харківський Технологічний Університет «ШАГ» – перший в Східній Україні університет, що навчає за програмами трирічного бакалаврату. Вступити на таку програму можуть випускники IT STEP Academy з усієї України, а також випускники до університетської програми підготовки.

Бакалаврські програми

Що крім навчання?

Харківський Технологічний Університет «ШАГ» передбачає активне та насичене студентське життя:

  • факультативні програми
  • студентські клуби
  • участь у хакатонах, конференціях, тренінгах та майстер-класах
  • участь у спортивних та розважальних квестах
  • лабораторія робототехніки
  • Dev Lab – розробницька лабораторія

Як вступити?

Для того щоб стати студентом бакалаврату необхідно скласти ЗНО за предметами:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • іноземна мова або історія України

Записатись на консультацію


БакалавратДоуніверситетська підготовка