Акредитація освітньої програми «Інформаційні системи та технології»
Посилання в ZOOM для зустрічей в рамках акредитаційного візиту:

День 1: ID 27016, Приватний заклад вищої освіти “Харківський технологічний університет “ШАГ”, ОП “Інформаційні системи та технології”
Час: 19 квітня, 2021 08:30
Підключитись до конференції Zoom:
https://us05web.zoom.us/j/89966258813?pwd=TDZnZTdsZHluVU91dmtBcGY4WU5IUT09
Ідентифікатор конференції: 899 6625 8813
Пароль: 2021

Відкрита зустріч з експертами: ID 27016, Приватний заклад вищої освіти “Харківський технологічний університет “ШАГ”, ОП “Інформаційні системи та технології”
Час: 19 квітня, 2021 16:30
Підключитись до конференції Zoom:
https://us05web.zoom.us/j/89076295565?pwd=TEpCL01nNm1CNkpJdngwQjBzUlZWZz09
Ідентифікатор конференції: 890 7629 5565
Пароль: 2021

День 2: ID 27016, Приватний заклад вищої освіти “Харківський технологічний університет “ШАГ”, ОП “Інформаційні системи та технології”
Час: 20 квітня, 2021 08:30
Підключитись до конференції Zoom:
https://us05web.zoom.us/j/85495750159?pwd=ZlVsM09jWE01OHZ6c0ZZbmVDTG9Ndz09
Ідентифікатор конференції: 854 9575 0159
Пароль: 2021

Освітня програма

Детальніше

Ваші зауваження і пропозиції щодо освітньої програми просимо надсилати в письмовій формі на електронну адресу: rector.khtu@itstep.org


Структурна схема освітнього процесу

Детальніше


Комп’ютерна графіка та дизайн в ІТ

Творчий ІТ-напрям, який надасть можливість реалізувати власні ідеї та створити власні унікальні проекти вже під час отримання вищої освіти. Навчання за напрямом “Комп’ютерна графіка та дизайн в ІТ” буде проходити під керівництвом досвідчених менторів, які знають потреби ІТ-ринку та лояльно ставляться до сміливих ідей та експериментів студентів. Навчання буде включати створення унікальних проектів для діючих ІТ-компаній, отримання практичного досвіду на міжнародних стажуваннях та конференціях, а також майстер-класи від провідних експертів обраного напряму та працівників ІТ-компаній. Вища освіта нового сучасного формату в Харківському технологічному університеті “ШАГ” – це опанування професії мрії, реалізація власного потенціалу та професійних амбіцій!

Детальніше


Розробка програмного забезпечення

Професіонал з розробки програмного забезпечення – затребувана професія сучасності та майбутнього, особливо на сучасному ІТ-ринку. Вища освіта за найбільш прогресивним напрямом дозволить змінити оточуючий світ та покращити життя кожного. В Харківському технологічному університеті “ШАГ” майбутні фахівці та професіонали навчаються за програмами відомих світових брендових вишів, створюють унікальні продукти під керівництвом досвідчених т’юторів, тестують та розробляють системи менеджменту на практиці, а також опановують нові технології на стажуваннях за кордоном. Вища освіта в Харківському технологічному університеті “ШАГ” гарантує затребувану професію у майбутньому.

Детальніше


Мережі та кібербезпека

Новий ІТ-напрям, який готує професіоналів для захисту інформаційної спільноти майбутнього! Навчання за напрямом “Мережі та кібербезпека” включає вирішення стратегічних завдань під керівництвом досвідчених практиків, проведення аналізу зовнішніх загроз світових корпорацій, а також участь у боротьбі з кіберзлочинами на міжнародних стажуваннях та у відомих брендових хакерських конференціях та митапах. Харківський технологічний університет “ШАГ” – це вища освіта світового рівня, випереджаючий характер навчання, інтеграція навчальної та наукової діяльності та активне залучення студентів до наукової діяльності, наскрізна та безперервна підготовка: практична, комп’ютерна, з іноземних мов за професійним спрямуванням!
Детальніше


Силабуси

Детальніше


Навчальні плани 

Детальніше

 

Рецензія_відгук ІТ Кластер

 

Рецензія_відгук КНУ

Записатись на консультацію


БакалавратДоуніверситетська підготовка